Muzikë, momente të këndëshme dhe emocione të pafundme do ketë sonte në “Qejfe Qejfe kjo dynja” nga ora në RTV21. Emra të njohur të skenës shqiptare do e lartësojnë figurën e Qamilit të vogël. “Qejfe Qefje kjo dynja” moderohet nga Visar Peja.

Transmetimet në kanale:

21 Mix  RTV21  

Episodi vijues:

e enjte
20:30
“QEFE QEFE KJO DYNJA”, Emision Argëtues
Sot
14:05
“QEFE QEFE KJO DYNJA”, Emision Argëtues
Sot
15:05
“QEFE QEFE KJO DYNJA”, Emision Argëtues
Nesër
00:30
“QEFE QEFE KJO DYNJA”, Emision Argëtues
e martë
21:45
QEFE QEFE KJO DYNJA-Emision Argetuese
25.4.24
20:30
“QEFE QEFE KJO DYNJA”, Emision Argëtues
27.4.24
14:05
“QEFE QEFE KJO DYNJA”, Emision Argëtues
27.4.24
15:05
“QEFE QEFE KJO DYNJA”, Emision Argëtues
29.4.24
00:30
“QEFE QEFE KJO DYNJA”, Emision Argëtues

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.