SERIALE Faqja 1

 • STOP

  e premte

  1.3.24

  20:05

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • STOP

  e shtunë

  2.3.24

  00:30

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • STOP

  e shtunë

  2.3.24

  06:00

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • STOP

  e shtunë

  2.3.24

  09:30

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  e shtunë

  2.3.24

  14:05

  “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  Qejfe qejfe kjo dynja

  Muzikë, momente të këndëshme dhe emocione të pafundme do ketë sonte në “Qejfe Qejfe kjo dynja” nga ora në RTV21. Emra të njohur të skenës shqiptare do e lartësojnë figurën e Qamilit të vogël. “Qejfe Qefje kjo dynja”...

 • “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  e shtunë

  2.3.24

  15:05

  “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  Qejfe qejfe kjo dynja

  Muzikë, momente të këndëshme dhe emocione të pafundme do ketë sonte në “Qejfe Qejfe kjo dynja” nga ora në RTV21. Emra të njohur të skenës shqiptare do e lartësojnë figurën e Qamilit të vogël. “Qejfe Qefje kjo dynja”...

 • ARMIKU I POPULLIT rts

  e shtunë

  2.3.24

  15:40

  ARMIKU I POPULLIT rts

  Armiku i Popullit

  Një emision satirë që parodizon problematikat, personazhet, lajmet, mediat dhe ngjarjet aktuale të shoqërisë shqiptare. Moderuar nga Rezart Prifti. Episodin e plotë e gjeni në kanalin e Vizion Plus në YouTube. Episodi...

 • ODEON SHOW

  e shtunë

  2.3.24

  22:40

  ODEON SHOW

  Odeon Show

  Emision zbavitës, mysafirë te ndryshëm, humor e shumë gjëra interesant, drejtuar nga Naim Abazi.

 • ODEON SHOW

  e diel

  3.3.24

  09:10

  ODEON SHOW

  Odeon Show

  Emision zbavitës, mysafirë te ndryshëm, humor e shumë gjëra interesant, drejtuar nga Naim Abazi.

 • E diela shqiptare

  e diel

  3.3.24

  13:20

  E diela shqiptare

  E diela Shqiptare

  Programi i te dieles tuaj nga Ardit Gjebrea, me dashuri dhe surpriza, me emocione gezimi, por edhe trishtimi. Fati, dikujt i ndryshon edhe jeten. argetim dhe spektakel! Mosmarreveshje qe gjejne zgjidhje. kujdesi per...

 • E diela shqiptare

  e diel

  3.3.24

  16:05

  E diela shqiptare

  E diela Shqiptare

  Programi i te dieles tuaj nga Ardit Gjebrea, me dashuri dhe surpriza, me emocione gezimi, por edhe trishtimi. Fati, dikujt i ndryshon edhe jeten. argetim dhe spektakel! Mosmarreveshje qe gjejne zgjidhje. kujdesi per...

 • E diela shqiptare

  e diel

  3.3.24

  18:30

  E diela shqiptare

  E diela Shqiptare

  Programi i te dieles tuaj nga Ardit Gjebrea, me dashuri dhe surpriza, me emocione gezimi, por edhe trishtimi. Fati, dikujt i ndryshon edhe jeten. argetim dhe spektakel! Mosmarreveshje qe gjejne zgjidhje. kujdesi per...

 • E diela shqiptare

  e diel

  3.3.24

  19:30

  E diela shqiptare

  E diela Shqiptare

  Programi i te dieles tuaj nga Ardit Gjebrea, me dashuri dhe surpriza, me emocione gezimi, por edhe trishtimi. Fati, dikujt i ndryshon edhe jeten. argetim dhe spektakel! Mosmarreveshje qe gjejne zgjidhje. kujdesi per...

 • “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  e diel

  3.3.24

  21:00

  “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  Qejfe qejfe kjo dynja

  Muzikë, momente të këndëshme dhe emocione të pafundme do ketë sonte në “Qejfe Qejfe kjo dynja” nga ora në RTV21. Emra të njohur të skenës shqiptare do e lartësojnë figurën e Qamilit të vogël. “Qejfe Qefje kjo dynja”...

 • ARMIKU I POPULLIT rts

  e hënë

  4.3.24

  00:30

  ARMIKU I POPULLIT rts

  Armiku i Popullit

  Një emision satirë që parodizon problematikat, personazhet, lajmet, mediat dhe ngjarjet aktuale të shoqërisë shqiptare. Moderuar nga Rezart Prifti. Episodin e plotë e gjeni në kanalin e Vizion Plus në YouTube. Episodi...

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.