SERIALE Faqja 1

 • Veç kesh

  e diel

  19.5.24

  03:35

  Veç kesh

  Veç kesh

 • Ne kurthin e Piter Panit

  e diel

  19.5.24

  09:00

  Ne kurthin e Piter Panit

  Në kurthin e Piter Panit

  Talent-show nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu, me femijet "me te zgjuar" dhe te ftuar speciale VIP. Nje format "I ngrohte", I kendshem, me shume batuta humori, me femije talente qe nuk I keni pare kurre me pare ne TV...

 • Veç kesh

  e diel

  19.5.24

  09:00

  Veç kesh

  Veç kesh

 • Veç kesh

  e diel

  19.5.24

  10:00

  Veç kesh

  Veç kesh

 • E diela shqiptare

  e diel

  19.5.24

  13:20

  E diela shqiptare

  E diela Shqiptare

  Programi i te dieles tuaj nga Ardit Gjebrea, me dashuri dhe surpriza, me emocione gezimi, por edhe trishtimi. Fati, dikujt i ndryshon edhe jeten. argetim dhe spektakel! Mosmarreveshje qe gjejne zgjidhje. kujdesi per...

 • Ne kurthin e Piter Panit

  e diel

  19.5.24

  16:35

  Ne kurthin e Piter Panit

  Në kurthin e Piter Panit

  Talent-show nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu, me femijet "me te zgjuar"dhe te ftuar speciale VIP. Nje format "I ngrohte" per te gjithe familjen, I kendshem, me shume batuta humori, me femije talente qe nuk I keni...

 • E diela shqiptare

  e diel

  19.5.24

  19:30

  E diela shqiptare

  E diela Shqiptare

  Nga Ardit Gjebrea, programi me popullor ne te gjitha familjet shqiptare. Muzikë, balet, supriza, quiz, talk-show. per te gjitha familjet shqiptare, tashme e diela e ka nje emer "E diela shqiptare".

 • Robi plaket kur don vet

  e diel

  19.5.24

  23:00

  Robi plaket kur don vet

  Robi Plaket kur don vet

  Emision i formatit “Late Night Show” me Robert Berisha i cili sjell shumë supriza, mysafir të ndryshëm dhe si çdo herë plot humor.

 • “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  e hënë

  20.5.24

  00:30

  “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  Qejfe qejfe kjo dynja

  Muzikë, momente të këndëshme dhe emocione të pafundme do ketë sonte në “Qejfe Qejfe kjo dynja” nga ora në RTV21. Emra të njohur të skenës shqiptare do e lartësojnë figurën e Qamilit të vogël. “Qejfe Qefje kjo dynja”...

 • Hallakama

  e hënë

  20.5.24

  15:40

  Hallakama

  Hallakama e verës

  Emision qe I kushtohet zbavitjes dhe nderveprimit me shikues ne te cilin trajtohen tema te ndryshme aktuale.

 • Ora e Pasditës

  e hënë

  20.5.24

  16:30

  Ora e Pasditës

  Ora e Pasdites

  Emisioni i pasdites me unik ne vend ku ju sjell kronika mbi te rejat inovative, krijimet e te rinjeve, te arriturat kulturore, kuriozitete, te ftuar e receta ditore.

 • Studio A

  e hënë

  20.5.24

  17:15

  Studio A

  Studio A

  Emisioni i pasditës në ATV nga Adelina Hasani.

 • Pasion e Profesion

  e hënë

  20.5.24

  19:00

  Pasion e Profesion

  Pasion e Profesion

  Çdo javë tre kandidatë vihet në sprovë me receta të ndryshme, të cilat vlerësohen nga juria e programit. Nën drejtimin e Kreshnik Berishës, Keka.

 • Ne kurthin e Piter Panit

  e hënë

  20.5.24

  20:15

  Ne kurthin e Piter Panit

  Në kurthin e Piter Panit

  Talent-show nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, me femijet "me te zgjuar"dhe te ftuar speciale VIP. Nje format "I ngrohte" per te gjithe familjen, I kendshem, me shume batuta humori, me femije talente qe nuk I keni...

 • Pasion e Profesion

  e martë

  21.5.24

  02:00

  Pasion e Profesion

  Pasion e Profesion

  Çdo javë tre kandidatë vihet në sprovë me receta të ndryshme, të cilat vlerësohen nga juria e programit. Nën drejtimin e Kreshnik Berishës, Keka.

Emri « 1 2 3 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.