Transmetimet në kanale:

France 2  

Ishte në kanal:

TV5Monde  TV5Monde EU  

Episodi vijues:

e shtunë
13:20
13h15 le samedi
27.4.24
13:20
13H15 LE SAMEDI
REKOMANDIMET
 • Pronat e mëdha të Skocisë (2013)

  image
  This four-part series takes an in-depth look at the workings of some of Scotland's most magnificent country estates through the eyes of the current owners, the...
 • Ishujt Grekë me Xhulia Bradburin (2020)

  image
  Të famshëm për turizmin, detin e kristaltë, jetën e hareshme dhe uzon. Ju ftojmë në një xhiro të jashtëzakonshme nëpër ishujt grek, ashtu siç nuk i keni vizituar...
 • One Strange Rock (2018)

  image
  The extraordinary story of Earth and why it is special and uniquely brimming with life among a largely unknown but harsh cosmic arena; astronauts tell the story...
 • Dinastitë (2018)

  image
  Familja është një ndër forcat më të mëdha të natyrës. Jeta në familje është plot me çudira, bukuri dhe dramë. Në këtë cikël, do të bashkohemi me familjet e pesë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.