Doctor Filipa Wagner travels to Mauritius to start a new life.

Transmetimet në kanale:

RAI 2  

Ishte në kanal:

One  

Episodi vijues:

e enjte
07:00
The Island Doctor 2, Ep. 1
e premte
07:00
The Island Doctor 2, Ep. 2
e hënë
07:00
The Island Doctor 3, Ep. 1
e martë
07:00
The Island Doctor 3, Ep. 2
REKOMANDIMET
 • Tokë e hidhur (2018)

  image
  Nje histori dashurie legjendare qe fillon ne Stamboll gjate viteve '70 dhe vazhdon ne tokat pjellore te Cukuroves, permes sprovave te se keqes, ambicjes dhe...
 • Auf Streife – Die Spezialisten (2015)

  image
 • The Resident (2018)

  image
  Një grup mjekësh në Spitalin Chastain Memorial përballen me sfida personale dhe profesionale.
 • Mad Men (2007)

  image
  A drama about one of New York's most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s, focusing on one of the firm's most mysterious but extremely talented...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.