This is a story about two people, two completely different temperaments, different interests, no job, who would probably never be friends, but their life situation brought them together to be friends and co-drivers.

Transmetimet në kanale:

RTS3  

Ishte në kanal:

RTS Drama  RTL2  FTV  RTS SVET  RTS1  RTRS  

Episodi vijues:

e martë
02:05
Kamiondžije DOO, 4/12, 3S ®
e martë
10:00
Kamiondžije DOO, 4/12, 3S ®
e mërkurë
00:30
Kamiondžije DOO, 5/12, 3S ®
Sot
08:30
Kamiondžije DOO, 5/12, 3S ®
Sot
02:20
Kamiondžije DOO, 6/12, 3S ®
Nesër
09:30
Kamiondžije DOO, 6/12, 3S ®
Nesër
00:35
Kamiondžije DOO, 7/12, 3S
e premte
08:35
Kamiondžije DOO, 7/12, 3S ®
e shtunë
02:15
Kamiondžije DOO, 8/12, 3S ®
e shtunë
09:45
Kamiondžije DOO, 8/12, 3S ®
25.6.24
02:05
Kamiondžije DOO, 9/12, 3S ®
REKOMANDIMET
 • Kad na vrbi rodi grožđe (2009)

  image
  Serija se po malo, a nekada i malo više, podsmeva bahatostima, mitomaniji, primitvluku, glupostima i besmislicama na koje, naši junaci svoga mentaliteta radi,...
 • Princi i Bel-Air (1990)

  image
  Uilli hyn në familjen Benks dhe fillon të ketë mosmarrëveshje me thuajse të gjithë. Ai nuk shkon mirë me xhaxhanë e tij, Filipin, por ka mbështetjen e tezes së...
 • Aviondžije (2021)

  image
  Urnebesne avanture ekipe pilota i stjuardesa jedne imaginarne aviokompanije zabavljaće nas iz epizode u epizodu. Na svakom novom letu čekaju nas novi putnici i...
 • Married... with Children (1987)

  image
  Al Bundy is an unsuccessful middle-aged shoe salesman with a miserable life and an equally dysfunctional family. He has a very attractive but lazy wife named...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.