poster

Wie ein Licht in der Nacht

Wie ein Licht in der Nacht (2010)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

PëRMBLEDHJE

Her job has always been a calling for her: Carla, a successful broker in a well-known Hamburg real estate company, has subordinated all private matters to her job all her life. Her family in particular always suffered as a result. The consequence: Her husband gave up at some point to court her attention and divorced her. The now grown-up daughter Ellen also avoids her...

Fotot

Wie ein Licht in der Nacht

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.