Anna Antonowicz

actor

Ditëlindje: 1981

Aktor:

 1. ...
  Catharina
 2. ...
  Elene
 3. 3. Again (2008), Film
  ...
  Kasia
 4. ...
  Ewa Jannek
 5. ...
  Hanna
 6. ...
  Henriette Frenzen
 7. 7. Stralsund (2009), Seriale
  ...
  Tatjana Komerenkowa
 8. ...
  Nicola
 9. ...
  Ewa Limanowska
 10. ...
  Frau Podolski
 11. ...
  Schwester Ute
 12. 12. West (2013), Film
 13. ...
  Sarah Pollinger
 14. ...
  Thirza
 15. 16. Jonathan (2016), Film
  ...
  Krankenschwester
 16. 17. Paula (2016), Film
  ...
  Rothaarige Hure
 17. ...
  Joanna Krupka
 18. ...
  Mrs. Goldsmith
 19. ...
  Nora
 20. 22. SOKO Potsdam (2018), Seriale
  ...
  Tina Malchow
 21. ...
  Ida
 22. ...
  Fenja Fensen
 23. ...
  Denise Eichler
 24. ...
  Nora
 25. ...
  Roza

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.