poster

Dhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemi

10 Things We Should Do Before We Break Up (2020)

Romancë, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
FilmBox Extra RS | e shtunë | 19:45

Vlerësimi: 4.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.4/10
(7 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pasi Abigeil, një nënë beqare e dy fëmijëve, mbetet shtatzënë pas një aventure prej një nate me Benin, dyshja e çuditshme përpiqet që të krijojë diçka që funksionon midis tyre.

Fotot

Dhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemiDhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemiDhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemiDhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemiDhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemiDhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemiDhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemiDhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Christmas on Ice (2020)

  image
  The story of Courtney Bennett, a former Olympic skating hopeful who teaches skating classes and runs the city's outdoor public skating oval in the Common behind...
 • Flip That Romance (2019)

  image
  As Spring blooms, rival house flippers who once dated, Jules Briggs and Lance Waddell, end up owning dual sides of a dilapidated duplex. They decide ownership of...
 • Mr. Write (2016)

  image
  When the executives at Heartstrings Press wants to drop Michael Rothchild's (Corey Sevier) next romance book, junior editor, Dori Shephard (Charlotte Sullivan),...
 • Woman of the House (2017)

  image
  A former sorority girl (Kirsten Prout), longing for her old, fun college days, decides to take a job as house mother to her former college chapter, only to find...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.