poster

Starting Up Love

Starting Up Love (2019)

Familjar, Romancë, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Tim Cruz

Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(12 Voto)

PëRMBLEDHJE

A young finance executive inherits her uncle's mountain cabin only to discover that he also left half of it to the ruggedly handsome handyman that had been caring for it.

Fotot

Starting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up LoveStarting Up Love

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Flip That Romance (2019)

  image
  As Spring blooms, rival house flippers who once dated, Jules Briggs and Lance Waddell, end up owning dual sides of a dilapidated duplex. They decide ownership of...
 • Christmas on Ice (2020)

  image
  The story of Courtney Bennett, a former Olympic skating hopeful who teaches skating classes and runs the city's outdoor public skating oval in the Common behind...
 • Mr. Write (2016)

  image
  When the executives at Heartstrings Press wants to drop Michael Rothchild's (Corey Sevier) next romance book, junior editor, Dori Shephard (Charlotte Sullivan),...
 • Woman of the House (2017)

  image
  A former sorority girl (Kirsten Prout), longing for her old, fun college days, decides to take a job as house mother to her former college chapter, only to find...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.