poster

Time Heroes

Allein gegen die Zeit - Der Film (2016)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.1/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ikbal dhe xhevahiri i Indisë (2018)

  image
  Ikbali zgjohet një mëngjes nga lajmi se halla Fatua u shpall Gardiane e Xhevahireve - i cili është një titull nderi indian. Duke pritur me padurim të lërë...
 • Luftëtarët e Hapësirës (2013)

  image
  Josh Lucas, Mira Sorvino, Danny Glover. Një grup kadetësh të hapësirës do të ndihmojnë në shpëtimin e tre astronautëve, anija e të cilëve është e bllokuar në...
 • Legjenda e arit të humbur (2014)

  image
  Kur Kassie dhe miqtë e saj zbulojnë një orë xhami të thyer, ata nisin një udhëtim të papritur për të zhbllokuar sekretin e Gold Garrisonit legjendar. Ata do duhet...
 • Legjenda e kuajve të bardhë (2014)

  image
  Aventura e një vajzë e re, e cila largohet nga Nju Jorku, në një fshat mitik në Irlandë. Aty ku legjendat jetojnë dhe ti mund ti takosh në rrugë... Një film plot...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.