Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.9/10
(15 Voto)

PëRMBLEDHJE

Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen. Një mjek që mund të flasë me kafshët nis një aventurë epike në kërkim të një ishulli mitik, i shoqëruar nga një nxënës i ri dhe ekupiazhi i kafshëve të tij ekzotike me karaktere të çuditshme.

Fotot

Doktor DulitëllFoto: RTL / © 2020 UNIVERSAL STUDIOS and PERFECT UNIVERSE INVESTMENT INC. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2020 UNIVERSAL STUDIOS and PERFECT UNIVERSE INVESTMENT INC. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2020 UNIVERSAL STUDIOS and PERFECT UNIVERSE INVESTMENT INC. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2020 UNIVERSAL STUDIOS and PERFECT UNIVERSE INVESTMENT INC. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2020 UNIVERSAL STUDIOS and PERFECT UNIVERSE INVESTMENT INC. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2020 UNIVERSAL STUDIOS and PERFECT UNIVERSE INVESTMENT INC. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2020 UNIVERSAL STUDIOS and PERFECT UNIVERSE INVESTMENT INC. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2020 UNIVERSAL STUDIOS and PERFECT UNIVERSE INVESTMENT INC. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2020 UNIVERSAL STUDIOS and PERFECT UNIVERSE INVESTMENT INC. All Rights Reserved

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Udhëtimet e Guliverit (2010)

  image
  Jack Black, Jason Segel, Emily Blun. Një version modern i aventurave të Guliverit. Pas një stuhie në det, Guliveri zgjohet në boten fantastike të Liliputëve, ku...
 • Macja në kapele (2003)

  image
  Konradi dhe Seli janë dy fëmijë të vetmuar, jeta e të cilëve do të ndryshojë kur të njihen me macen që i fut ata në botën e imagjinatës.
 • Asteriksi dhe Obeliksi kundër Çezarit (1999)

  image
  Kur Çezari merr vesh se në fshatin e vogël ku jeton Asteriksi dhe Obeliksi, ekziston një lëng magjik që të bën të pamposhtur, ai vendos që ta rrëmbejë atë me cdo...
 • Asteriksi në Olimpiadë (2008)

  image
  Asteriksi dhe Obeliksi jane ne Rome per te marre pjese ne Olimpiade. Ata do te bejne te pamunduren per te martuar te riun Alafoliks me princeshen Irina dhe te...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.