poster

Krishtlindje të bardha

Snowcapped Christmas (2016)

Dramë, Romancë, Sport | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kur një kampione e patinazhit dëmtohet ajo shkon në një qendër rikuperimi në mal. Aty do të njihet me një peshkatar të zonës dhe vajzën e tij, të cilët i tregojnë asaj se jeta ka gjëra të tjera të bukura përveç garave dhe konkurseve.

Fotot

Krishtlindje të bardha

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ima ljubavi, nema ljubavi (1968)

  image
  Everything happens during the course of a day. A toddler looks for his lost toy, some people look for their happiness, circling around in some kind of a lost...
 • Noon (1968)

  image
  This is a story about love between young Yugoslav girl and Russian guy who works in Soviet embassy in Belgrade. They get married but on their first wedding night...
 • The Officer with a Rose (1987)

  image
  Poetic story of a romantic triangle. A young officer of the Yugoslavian army has to choose between a wide-eyed partisan girl and and aristocratic young widow in...
 • Girl Picture (2022)

  image
  Mimmi, Emma and Rönkkö are girls at the cusp of womanhood, trying to draw their own contours. In three consecutive Fridays, two of them experience the earth...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.