poster

Un'estate in Danimarca

Ein Sommer in Dänemark (2016)

Romancë | Gjermani
Regjia: Imogen Kimmel

Vlerësimi: 5.5/10

PëRMBLEDHJE

A woman travelled to Denmark to look for her father she hasn't seen since she was very small.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Christmas On The River (2019)

  image
  When a woman returns home to celebrate the anniversary of the town's Sugarcane Christmas Festival, she rediscovers the magic of the season.
 • Dhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemi (2020)

  image
  Pasi Abigeil, një nënë beqare e dy fëmijëve, mbetet shtatzënë pas një aventure prej një nate me Benin, dyshja e çuditshme përpiqet që të krijojë diçka që...
 • Starting Up Love (2019)

  image
  A young finance executive inherits her uncle's mountain cabin only to discover that he also left half of it to the ruggedly handsome handyman that had been caring...
 • Pasione të papritura (2019)

  image
  Një gazetare ambicioze që po heton një skandal, e gjen veten në një dileme të madhe kur fillon të ketë ndjenja për djalin e pashëm, me të cilin u afrua vetëm...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.