poster

Qyteza e sekreteve

Das Dorf des Schweigens (2015)

Krim | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.9/10

PëRMBLEDHJE

Filmi gjerman. Lidia u largua nga vendlindja në moshë fare të re. Rikthimi i saj solli gëzim dhe shqetësim në familje. E vërteta që ka mbajtur me vete për 30 vjet dhe që ka vendosur të rrëfejë, do të trondisë qytezën e vogël mes maleve.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Camouflage (2014)

  image
  An unscrupulous police detective corners the lead suspect of a murder investigation in executing a sinister plan.
 • Frozen Lake (2015)

  image
  A retired police officer discovers a dead body on a frozen lake. When his own family members become the prime suspects, he decides to start his own investigation.
 • The Waterfall Murder (2016)

  image
  A young girl is found dead in a waterfall with a heart-shaped stone in her hand. The investigation leads to an esoteric cult: The Dragon Maiden.
 • Troubled Waters (2019)

  image
  The investigation of an escort girl found dead in a luxury hotel leads the detectives on a dangerous trail, flustering the local authorities of the wealthy town.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.