PëRMBLEDHJE

Lilo dhe Stiç rikthehen në një aventurë të re mbi besnikërinë, miqësine dhe familjen. Me muziken e mrekullueshme të Elvis Preslit, ndiqni karakteret e parezistueshme në aventurën e tyre më të fundit.

Fotot

Lilo dhe StiçLilo dhe StiçLilo dhe StiçLilo dhe StiçLilo dhe StiçLilo dhe StiçLilo dhe StiçLilo dhe StiçLilo dhe Stiç

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Maçoku me çizme (2011)

  image
  Një maçok i jashtëligjshëm, së bashku me shokun e tij të fëmijërisë dhe një kotele joshëse hajdute, niset në kërkim të vezëve të Patës së Artë, për të rivendosur...
 • Pertej Gardhit 2006 (2006)

  image
  Në një pyll të mrekullueshëm, jeton një komunitet i vogël kafshësh, që u druhet shumë njerëzve. Por një mëngjes, ata shohin se pranë pyllit është ngritur një...
 • Hirushja dhe 007 xhuxhët (2006)

  image
  Ne Qytetin e Përrallave ishte një magjistar që kujdesej për lumturinë. Një ditë ai shkon me pushime dhe cakton Mambon e Munkun si përgjegjës për qytetin, 2...
 • All Dogs Go to Heaven (1989)

  image
  When a casino owning dog named Charlie is murdered by his rival Carface, he finds himself in Heaven basically by default since all dogs go to heaven. However,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.