PëRMBLEDHJE

Potential Northwestern fellow Tess Harper lasers through her best friend's wedding planning like the star doctor she hopes to soon become. In fact, Tess puzzles through any problem - provided it's not her own. When she meets divorce lawyer and groom's best friend, Michael, Tess maneuvers around him like a gurney in the emergency room until she discovers this best man has a few moves of his own.

Fotot

My Favorite WeddingMy Favorite WeddingMy Favorite WeddingMy Favorite WeddingMy Favorite WeddingMy Favorite WeddingMy Favorite WeddingMy Favorite WeddingMy Favorite Wedding

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • A Winter Getaway (2021)

  image
  Joe is an average guy whose wealthy friend gifts him a luxury getaway, complete with a private jet and Courtney, the concierge assisting him throughout his...
 • Father's Little Dividend (1951)

  image
  Stanley Banks is finally recovering from his daughter's wedding when he learns she is going to have a baby. He is strongly opposed at first, and disputes arise...
 • Luftë mes nusesh (2009)

  image
  Kate Hudson, Anne Hathaway. Pas një gabimi që cakton të njëjtën ditë për dasmat e tyre, dy shoqe të pandara i deklarojnë njëra tjetrës një 'luftë' të hapur, ku...
 • Bashkëshorti aksidental (2008)

  image
  U.Thurman. Kur Ema, një drejtuese radiofonike, këshillon një nga dëgjueset e veta të braktisë të dashurin, ajo do të vihet nën shënjestrën e hakmarrjes nga ky i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.