poster

Mamma mia

Mamma Mia! (2008)

Komedi, Romancë, Muzikal | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Gjermani

Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(68 Voto)

PëRMBLEDHJE

A Seyfried, M Streep, P Brosnan. Me shpresën se në ditën e dasmës do shoqërohet nga babai i saj i vërtetë, një vajzë e re fton 3 ish të dashurit e nënës së saj, pa e ditur cili është i duhuri. Gjithë historia tregohet nën tingujt e grupit ABBA.

Fotot

Mamma miaMamma miaMamma miaMamma miaMamma miaMamma miaMamma miaNBC UniversalNBC UniversalMamma miaMamma miaMamma miaMamma miaMamma miaMamma miaMamma miaMamma miaMamma miaMamma miaMamma mia

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Komedia e mëkatit (2017)

  image
  Gjeneva dhe Fernanda janë tre murgesha, që drejtohen nga At Tommasso. Të treja sulmojnë në mënyrë të vazhdueshme kopshtarin, i cili largohet me neveri nga...
 • Idhët-ëmbël (2009)

  image
  Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e...
 • Seks shoqëror (2011)

  image
  Justin Timberlake, Mila Kunis. Një djalë dhe një vajzë, të lodhur nga marrëdhëniet në çift fillojnë një lidhje seksuale, pa ndjenja. Por shumë shpejt ata kuptojnë...
 • Nearlyweds (2013)

  image
  Revolves around three friends who have dream weddings only to find out that the pastor who married them failed to complete the key paperwork required to make them...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.