Fotot

NBC UniversalNBC UniversalNBC UniversalNBC UniversalNBC UniversalMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaNBC UniversalNBC UniversalNBC UniversalNBC UniversalNBC Universal

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dashuri në Siatëll (1993)

  Sot
  image
  Kur djali i Semit, telefonon në një program radioje ku kërkon një mama të re, Semi përfundon duke folur në telefon dhe vajton për dashurinë e tij të humbur. Disa...
 • Kejt dhe Liopold (2001)

  Sot
  image
  Keit dhe vëllai i saj aktor jetojnë në Nju Jork në shekullin e 21. Ish i dashuri i saj, Stuarti që jeton në apartamentin sipër saj gjen një vend afër Urës Bruklin...
 • Rruga drejt lirisë (2014)

  Sot
  image
  Pas vdekjes së të ëmës, një djalosh që vuan nga sindroma Turette, niset në një udhëtim bashkë me hirin e saj dhe dy shokë që i njeh në shtëpinë e rehabilitimit që...
 • Dadoja MekFi (2005)

  Sot
  image
  Ç'mund të bëjë një baba i vetëm për të mbajtur dhe edukuar 7 femijë të pabindur të cileve iu punon mendja vetëm për ngaterresa? E vetmja rrugezgjidhje per te do...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.