poster

Ikje nga Las Vegas

Leaving Las Vegas (1995)

Dramë, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Mike Figgis
TV1000 Balkan | e mërkurë | 23:20

Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.6/10
(16 Voto)

PëRMBLEDHJE

Nje i alkoolizuar dhe nje prostitute gjejne njeri-tjetrin ne Las Vegas dhe te dy bejne çdo perpjekje per te shpetuar njeri-tjetrin dhe per te filluar nje jete te re.

Fotot

Ikje nga Las VegasIkje nga Las VegasStudiocanalStudiocanalStudiocanalStudiocanalStudiocanal

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.