Vlerësimi: 7.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Fotot

Kästner and Little TuesdayKästner and Little TuesdayKästner and Little TuesdayKästner and Little TuesdayKästner and Little Tuesday

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Historia E Fundit E Shekspirit (2018)

  image
  Kenneth Branagh, Judi Dench, Ian McKellen. Një vështrim mbi vitet e fundit të Uilliam Shekspirit, periudha më e errët dhe më pak e njohur e jetës e dramatrugut më...
 • Doba Dunđerskih (2014)

  image
  Artistic look at the relationship between Serbian poet Laza Kostic and Lenka Dundjerski, the lovely daughter of the richest man in 19th century Vojvodina, who...
 • Askund në Afrikë (2001)

  image
  Filmi Gjerman, Fitues i çmimit Oskar, 2003. Bazuar në romanin me të njëjtin titull të Stefani Zvajg vjen histora e një familjeje Hebreje, që emigron në Kenia pas...
 • The Liberator (2013)

  image
  Simon Bolivar fought over 100 battles against the Spanish Empire in South America. He rode over 70,000 miles on horseback. His military campaigns covered twice...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.