Fotot

Mjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i SkenësMjeshtri i Skenës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Tradhtari (2019)

  Sot
  image
  Jeta e vërtetë e Tomazo Bushetës, bosi i famshëm i mafies siçiliane, i cili u vetëdeklarua si"i penduar "dhe doli para gjyqit, duke treguar të gjithë emrat e...
 • Celesi i sekreteve (2005)

  Sot
  image
  Karolina është një 25 vjeçare, punonjëse në një azil, e cila kujdeset për të sëmurët dhe pleqtë. Një punë kjo e paracaktuar që të lante gabimet e saj ngaqë kishte...
 • Hemingueji Dhe Gellhorni (2012)

  Sot
  image
  Historia e vërtetë e gjeniut të letrave amerikane, Ernest Heminguejit, dhe gruas së tij të tretë, korrespondentes së luftës, Marta Gellhornit.
 • Piano solo (2007)

  Sot
  image
  PIANO SOLO ështe një histori e vërtetë pasionuese dhe e paharrueshme, e bazuar në jetën e pianistit jazz Luca Flores. Një fat tragjik e përndjekte tashmë Lukën në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.