poster

Ein Sommer in Ungarn

Ein Sommer in Ungarn (2014)

Dramë, Romancë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.4/10

Fotot

Ein Sommer in UngarnEin Sommer in Ungarn

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • In the Key of Love (2019)

  image
  Maggie is working at a wedding as a photographer when she runs into her ex. It's tense until they remember how well they sing together.
 • Pasione të papritura (2019)

  image
  Një gazetare ambicioze që po heton një skandal, e gjen veten në një dileme të madhe kur fillon të ketë ndjenja për djalin e pashëm, me të cilin u afrua vetëm...
 • Dhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemi (2020)

  image
  Pasi Abigeil, një nënë beqare e dy fëmijëve, mbetet shtatzënë pas një aventure prej një nate me Benin, dyshja e çuditshme përpiqet që të krijojë diçka që...
 • Christmas On The River (2019)

  image
  When a woman returns home to celebrate the anniversary of the town's Sugarcane Christmas Festival, she rediscovers the magic of the season.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.