poster

Emoji: Bota sekrete e emocioneve

The Emoji Movie (2017)

Animacion, Familjar, Komedi, Fantazi, Fantashkencë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Tony Leondis
SUPER RTL | 1.6.24 | 20:15

Vlerësimi: 3.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.1/10
(7 Voto)

PëRMBLEDHJE

Xhini, një emoji që shpreh shumë emocione, fillon një aventurë fantastike për t'u bërë si gjithë të tjerët...

Fotot

Emoji: Bota sekrete e emocioneveFoto: TVNOW / © 2017 Sony Pictures Animation Inc.Foto: TVNOW / © 2017 Sony Pictures Animation Inc.Foto: TVNOW / © 2017 Sony Pictures Animation Inc.Foto: TVNOW / © 2017 Sony Pictures Animation Inc.Foto: TVNOW / © 2017 Sony Pictures Animation Inc.Foto: TVNOW / © 2017 Sony Pictures Animation Inc.Foto: TVNOW / © 2017 Sony Pictures Animation Inc.Foto: TVNOW / © 2017 Sony Pictures Animation Inc.Foto: TVNOW / © 2017 Sony Pictures Animation Inc.Foto: TVNOW / © 2017 Sony Pictures Animation Inc.Emoji: Bota sekrete e emocioneveEmoji: Bota sekrete e emocioneveEmoji: Bota sekrete e emocioneveEmoji: Bota sekrete e emocioneve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sfungjerbob pantallonkatrori (2004)

  image
  Pasi vidhet kurora e mbretit Neptun, SpongeBob dhe Patrick shkojnë në një kërkim në 6 ditë për ta kthyer kurorën e tij. Gjatë rrugës SpongeBob dhe Patrick...
 • Milingona Z (1998)

  image
  Historia e mrekullueshme e milingones Z qe nga nje punetor i thjeshte shnderrohet ne nje hero ne lufte me Gjeneralin Mandibola, qe kerkon te asgjesoje te gjithe...
 • Lepurushi i Pashkëve (2011)

  image
  Lepurushi i Pashkëve, shumë shpejt duhet të trashëgojë profesionin e babait, por ndërkohë, ai ka plane të tjera: të shkojë në Hollivud, për të realizuar ëndrrën e...
 • Zoti Pibadi dhe Sherman (2014)

  image
  Zoti Pibadi, është qenia më e zgjuar në botë. Ai është një qen, që ka arritur të birësojë një djalosh të quajtur Sherman. Edhe pse Shermani është djalë shumë i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.