C'è sempre un'altra possibilità

Im Alleingang - Die Stunde der Krähen (2012)

Dramë | Gjermani

Vlerësimi: 5.2/10

PëRMBLEDHJE

Mary is a lawyer whose successful career is turned upside when she have a car accident. Forced to live on a wheelchair, the lawyer is fired and abandoned by her lover.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Seduction by the Sea (1963)

  image
  A young German man flees from an unhappy marriage to live on an island in the Adriatic Sea off the Yugoslavian coast. His mother attempts to hire a young girl to...
 • Kur zbardhi një ditë (1971)

  image
  Filmi është ndërtuar në tre histori: "Armët", "Meço" dhe "Ura". Flet për heroizmin e njerëzve të thjeshtë gjatë viteve të stuhishme të Luftës së Dytë Botërore, ku...
 • Jetë Në Udhëkryq (2009)

  image
  Historitë e një mjeku morgu, një ish të dënuari, një prifti dhe një striptisteje ndërthuren në rrethana të çuditshme në prag të Krishtlindjes.
 • Ditët në re (2007)

  image
  Është ky një film i Silvio Soldini-it „Ditë dhe re” (Giorni e nuvole), i shkruar së bashku me Doriana Leondeff, Feancesco Piccolo dhe Federica Pontremoli. Në këtë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.