PëRMBLEDHJE

Deda, një djalë i ri me entuziazmin e moshës dhe dashuri për punën, endet përgjatë linjës telefonike duke kërkuar shkëputjen. Njerëzit që jetojnë në zona të thella malore presin me padurim të rregullohet linja e t'i urojnë njëri-tjetrit Vitin e Ri.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Varka Luzu (2021)

  image
  Një burrë rrezikon gjithçka për të siguruar gruan dhe djalin e tij të porsalindur duke hyrë në industrinë e peshkimit në tregun e zi të Maltës.
 • Njerëz në rrymë (1989)

  image
  Arsen Morina po kalon momente dramatike. Ai mezi reagon ndaj dilemës se çdo të ndodhë me familjen dhe gruan e tij, Ana, të cilët janë në rrezik. Arseni nuk ka...
 • Samurai Rebellion (1967)

  image
  During peace in 1725, aging swordsman Isaburo is living a henpecked life when his clan lord requests that Isaburo's son marry the lord's mistress, with whom he's...
 • Dëshmorët e monumenteve (1980)

  image
  Bazuar në ngjarje të vërteta të ndodhura gjatë Luftës së Parë Botërore. Një ekspeditë austro-hungareze disponon informacione dhe ngre një zonë arkeologjike në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.