Vlerësimi: 4.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(286 Voto)

PëRMBLEDHJE

Aleksi eshte nje djale si ju. Po ç'ndodhi? Ndodhi qe u semure dhe mbeti vetem ne shtepi. Disa njerez te keqinj po kerkojne diçka sekrete qe ka lidhje me nje rakete te vertete. Po ç'hyn Aleksi ne kete mes?

Fotot

I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3I vetëm në shtëpi 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Taksia 4 (2007)

  image
  Samy Naceri, Frederic Diefenthal, Jean-Luc Couchard. Hetuesi i mefshtë Emilien dhe super taksisti Daniel, këtë herë ngatërrohen me një kriminel belg, i cili në...
 • Nënëmadhja 1 (2000)

  image
  Martin Lawrence. Për dy agjentë të FBI-së, kapja e të kërkuarit varet nga gjetja dhe mbrojtja e të dashurës së tij. Agjenti Malkolm Terner për të zbatuar misionin...
 • Tek a cift (1978)

  image
  Një detektiv i marinës ndihmohet nga i vëllai, një ish kumarxhi i thekur, për të eleminuar një qendër ilegale kumari të vendosur në një jaht buzë brigjeve të Majemit
 • The Hard Way (1991)

  image
  Michael J Fox and James Woods have a wonderful time sending up their established screen personae in this cheerful, breezy comedy thriller. Fox plays the pampered...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.