PëRMBLEDHJE

Leslie Bibb, Ryan Kwanten. Fluturimi 7500 niset nga Los Anxhelosi për në Tokio. Por në 10 orët që gjenden brenda në avion, pasagjerët përballen me një forcë paranormale të tmerrshme.

Fotot

Fluturimi 7500Fluturimi 7500Fluturimi 7500

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ngjyra që Ra nga Qielli (2019)

  image
  Një fermë e izoluar goditet nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ndoshta për të gjithë botën
 • The Relic (1997)

  image
  Director Peter Hyams pulls out all the stops in this unpretentious, super-slick gothic horror that rings few changes on the Alien blueprint but still delivers the...
 • 13 minuta (2021)

  image
  Banorët kanë vetëm 13 minuta për të kërkuar strehim përpara se tornadoja më e madhe në histori të shkatërrojë qytetin, duke i lënë ata të luftojnë për të mbrojtur...
 • Koherenca (2013)

  image
  Tetë miq të mbledhur për darkë nisin të përjetojnë ngjarje të çuditshme natën kur një kometë kalon afër Tokës. Shumë shpejt zbulohet se asgjë dhe askush nuk është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.