Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.9/10
(32 Voto)

PëRMBLEDHJE

Vajza e presidentit, e pakënaqur nga fakti se nuk bën dot jetë normale si gjithë adoleshentët e tjerë vendos t'ia mbath duke nisur një udhëtim në Europë. Por shok rruge me të do të bëhet pikërisht truproja e saj.

Fotot

Arratisja e LibertisëArratisja e LibertisëArratisja e LibertisëArratisja e LibertisëArratisja e LibertisëArratisja e LibertisëArratisja e Libertisë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mbase foshnjë? (2000)

  image
  Sem e Lusi Bellit u mungon vetëm ajo që duan më shumë: një fëmijë. I bllokuar para skenarit që duhet të shkruajë, Semi vendos të tregojë historinë e një çifti që...
 • 5 vjet fejesë (2012)

  image
  Jason Segel, Emily Blunt. Pas një viti së bashku, Tom i propozon të dashurës së tij, për t'u martuar. Por planet e tyre për dasmën, për një arsye apo një tjetër...
 • A Winter Getaway (2021)

  image
  Joe is an average guy whose wealthy friend gifts him a luxury getaway, complete with a private jet and Courtney, the concierge assisting him throughout his...
 • Danny Deckchair (2003)

  image
  Një australian vendas kthehet në një lajm kombëtar kur ngre në ajër karrigen e punës që e ka lidhur me dy balona.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.