poster

Herz in Flammen

Herz in Flammen (2002)

Komedi, Dramë, Romancë | Gjermani
Regjia: Berno Kürten

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.6/10

PëRMBLEDHJE

Although Frank and Beate are the last two real romantics under the sun, their love initially fails because of a hair-raising misunderstanding. Disillusioned, Beate turns her back on men and emotions to pursue a career as a sober business journalist. When she researches a dubious love novel author a few years later, she has no idea that her great love Frank hides behind her pseudonym.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.