PëRMBLEDHJE

B.Affleck, G.Sinise, C.Theron. Gjithçka nis dhe mbaron me një mashtrim. Rudy i ka vene syrin Ashley-t, por ajo del edhe me Nikun! Por s'mbaron këtu! Ashley ka edhe një vella, i cili mban fort ne duar fatin e motres se tij te dashur!

Fotot

MashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimiMashtrimi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lojë nervash (2016)

  image
  Emma Roberts, Dave Franco. Një adoleshente në vitin e fundit të shkollës, zhytet në një lojë të rrezikshme 'trego ose guxo' në internet, ku çdo lëvizje e saj...
 • Inferno (2016)

  image
  Fituesi i çmimit Oskar, Ron Howard rikthehet me bestsellerin e Dan Brown në serinë Kodi i Da Vinçit. Kur simbologu Robert Langdon zgjohet në një spital italian me...
 • Jackie Chan's First Strike (1996)

  image
  Jackie, a cop, participates in a sting operation on an international spy-ring. But when one of them (Tsui) gets away, Jackie is ordered to apprehend him. This...
 • Askushi (2021)

  image
  Hutch Mansell dështon që të mbrojë veten dhe familjen, kur hajdutët hyjnë për të grabitur shtëpinë e tij në periferi. Pasojat e incidentit, zgjojnë të kaluarën e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.