poster

The Opposite Sex

The Opposite Sex (2014)

Komedi, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
CineStar Comedy | 18.4.24 | 00:25

Vlerësimi: 4.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

A Bet's A Bet tells the story of Vince, New England's most successful divorce attorney. To Vince, life is one big competition, and losing is unacceptable. This also applies in his dating life with his love 'em and leave 'em approach. Then Vince meets Jane, who is beautiful, successful and also extremely driven. Together they enter into a series of entertaining wagers with each other where the winner gets to decide the fate of the loser. After all, "A Bet's a Bet!"

Fotot

The Opposite SexThe Opposite SexThe Opposite SexThe Opposite Sex

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Splinterheads (2009)

  image
  When a traveling carnival comes to a small town, a lifelong slacker meets the girl of his dreams (Rachael Taylor) and wakes up to the life he has yet to begin...
 • Shi në plazh (1984)

  image
  Një komedi nga Teodor Laço. Interpreton Trupa e Institutit të Lartë të Arteve. Agim Shuka, Viktor Zhusti, Robert Ndrenika, Vera Zheji, Mimika Luca, Birce Hasko,...
 • Ai është shumë më i famshëm se unë (2013)

  image
  Kur ish-ylli i filmave të "pavarur", Halli Fajfer, humb të dashurin, agjentin, karrierën, të gjitha njëherësh, ajo më në fund e kupton se diçka në jetën e saj ka...
 • Good Girl Gone Bad (2018)

  image
  West Germany 1983: Ursula (17) wants it all and is thus too much, although all she's looking for is love. Enter Siegfried Grimm, the charismatic new teacher who...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.