Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(45 Voto)

Fotot

Xhandari në San TropeXhandari në San TropeXhandari në San TropeFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLXhandari në San TropeXhandari në San Trope

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Mad Adventures of Rabbi Jacob (1973)

  image
  In this riot of frantic disguises and mistaken identities, Victor Pivert, a blustering, bigoted French factory owner, finds himself taken hostage by Slimane, an...
 • Ace Ventura: Kur natyra therret (1995)

  image
  Jim Carrey. Ace Ventura shfaqet përsëri pas një periudhe të gjatë izolimi në malet Himalaje. Ai niset në kërkim të një lakuriqi të rrallë, simbol i një fisi afrikan.
 • OSS 117 Të humbur në Rio (2009)

  image
  Jean Dujardin, Louise Monot. Agjenti më i mirë francez është kthyer me një mision të ri. Këtë herë ai shkon në Brazil dhe në aventurën e rradhës ndihmohet nga një...
 • Ku je, vëlla? (2000)

  image
  Kandidat për 2 çmime Oskar, fitues i Globit të Artë. Bazuar në poemën epike të Homerit 'Odisea', me skenar dhe regji të vëllezërve Coen, vjen aventura groteske e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.