Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(16 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kevin Hart, Josh Gad. Dy javë para dasmës, një njeri pa shumë miq, puneson një kompani që siguron shoqërues të rremë për dhëndrin në ditën e dasmës...

Fotot

Shoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisurShoqëruesi i stisur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Montecarlo Gran Casino (1987)

  image
  Në kazinonë e Montekarlos vijnë disa italianë të dhënë pas bixhozit. Midis tyre është edhe Furio, një avokat i ri nga Roma, i cili fiton një shumë të madhe, por i...
 • I lindur për të qenë yll (2011)

  image
  Don Johnson, Christina Ricci. Jo të gjithë trashëgojnë talentin e prindërve, por kur Bucky mëson profesionin e vjetër të prindërve konservatorë, fiton besim dhe i...
 • Dotyky (1989)

  image
 • Më falni që ekzistoj (2014)

  image
  Pas bashkpunimit të tyre të parë, rikthehet dyshja e suksesshme Paola Cortellesi dhe Raul Bova... Një arkitekte me një karrierë të sukseshme jashtë vendit, vendos...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.