poster

Historia e kampionit

Legendary (2010)

Dramë, Sport, Aksion | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Mel Damski
CineStar TV RS | 13.3.24 | 09:45

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.4/10
(7 Voto)

PëRMBLEDHJE

John Cena, Devon Graye. Në përpjekje për të ribashkuar familjen, një adoleshent i dhënë pas librave, futet në skuadrën e mundjes në shkollë dhe i kërkon ndihmë vëllait që s'e shihte prej vitesh...

Fotot

Historia e kampionit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Roki 1 (1976)

  image
  Një nga filmat më të vlerësuar dhe fitues i 3 çmimeve "Oscar". Roki Marcano është një djalë i thjeshtë dhe e vetmja gjë qe ka është talenti dhe pasioni për...
 • Roki 2 (1979)

  image
  Një tjetër dyluftim gjigandësh në arenën e boksit. Pas ndeshjes së parë me Apollo Krid do të vijë një sfidë e dytë edhe më e ashpër se e para, por bashkë me...
 • Ferri i vitit '63. (2009)

  image
  Kur kushtet janë të mira, në veri të Hollandës mbahet garë e famshme e patinatorëve. Rruga e gjatë 200 km duhet të kalohet deri mesnatë, e secili që mbaron garën...
 • Roki 3 (1982)

  image
  Kur Roki pëson disfatë në një ndeshje boksi, Apollo Krid vendos që të bëhet trajneri i tij duke i rikthyer forcën fizike dhe shpirtërore.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.