Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.7/10
(6 Voto)

PëRMBLEDHJE

When sheltered suburbanite Nicholas Borelli II is sent to stay with his tough Uncle Frankie in Brooklyn for the summer, he gets an urban makeover and becomes Nicky Deuce.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Dream Team (1989)

  image
  Dr. Weitzman works with patients in a sanitarium. Convinced that all that his "group" needs is a some fresh air and some time away from the sanitarium, he...
 • Kujdes i përkryer (2020)

  image
  Marla ka ngritur një biznes shumë të suksesshëm, bazuar në mashtrim. Ajo zotëron një azil, për njerëz të moshës së tretë, dhe me një skemë të mirëmenduar u...
 • Natë vajzash (2017)

  image
  Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Zoë Kravitz. Pesë shoqe që nga koha e universitetit bashkohen për një festë beqarie, por gjerat marrin një kthesë të...
 • Vjedhja e madhe (2008)

  image
  Jean Dujardin, Jean Reno. Pas vrasjes së të vëllait, një batakçi kërkon ndihmën e nje grabitësi me emër, për të realizuar vjedhjen më të madhe në histori...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.