PëRMBLEDHJE

Filmi gjerman. Bazuar në historinë e vërtetë të 10-vjeçares, Natascha Kampusch, e cila u rrëmbye tek shkonte në shkollë. Ajo kaloi 8 vjet në robëri te rreptë, e mbyllur në një dhomë të vogël, deri sa gjeti një mënyrë të arratisej.

Fotot

3096 ditë3096 ditë3096 ditë3096 ditë3096 ditë3096 ditë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Doni Brasko (1997)

  image
  Bazuar ne nje histori te vertete. Nje agjent i FBI se infiltrohet ne nje bande mafioze. Ngjarjet rrjedhin dhe agjensia humb nje agjent ne boten e fuqishme te mafias.
 • Ujku i Wall Street (2013)

  image
  Leonardo di Caprio. Bazuar tek autobiografia me të njëjtin titull e një agjenti burse që falë mashtrimeve arriti majat më të larta të botës së financës. Kandidat...
 • IP Man:Trashëgimia (2018)

  image
  Michelle Yeoh, Dave Bautista, Tony Jaa. Një ekspert i arteve marciale, që dikur u mposht nga Ip Man, detyrohet të braktisë jetesën e tij të qetë, për t'u ndeshur...
 • Ndalesa e fundit (2013)

  image
  Historia e Oskar Grant III, një 22-vjeçar që përballet me miq, armiq, familjarë dhe të huaj në ditën e fundit të vitit 2008.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.