PëRMBLEDHJE

Lily and Dan are a couple who have been divorced for years. When their daughter, Molly gets married she invites them. At the reception, Lily and Dan bicker loudly so Molly asks them to leave. It's while they are alone that their banter turns into passion and they get it on. Later while Molly is having her wedding night she discovers her parents together and freaks out. The next day they run off and their partners are wondering where they are. Molly decides to try and find them and she enlists a paparazzi who's been following her mother to help find them.

Fotot

That Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old FeelingThat Old Feeling

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ata vijnë bashkë (2014)

  image
  Paul Rudd, Amy Poehler. Parodi e komedive romantike. Pronarja e një dyqani ëmbëlsirash bie në dashuri me njeriun që është dërguar për të mbyllur biznesin e saj.
 • Lojë e dyfishtë (1995)

  image
  Antonio Banderas, Melanie Griffith. Art Dodge, pronari mashtrues i një galerie pikturash bie në dashuri me dy motra. Për t'i dhënë zgjidhje problemit vendos të...
 • Idhët-ëmbël (2009)

  image
  Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e...
 • Kështu them unë (2007)

  image
  Diane Keaton, Mandy Moore. Një nënë beqare e tri vajzave të rritura, përpiqet të gjejë burrin e duhur për njërën prej tyre. Por ndonjëherë jeta ka të tjera plane...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.