poster

Cuttputlli

Cuttputlli (2022)

Regjia: Ranjit Tewari

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.7/10

PëRMBLEDHJE

When a small town gets plunged into the nightmare of serial killings, rookie cop Arjan embarks on a chase for the truth and unravels a gruesome conspiracy.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.