poster

Wish: El poder de los deseos

Wish (2023)

Fantazi, Aksion, Animacion, Familjar, Komedi, Muzikë, Aventurë, Muzikal | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 23.11.23
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Dëshira do të ndjekë një vajzë të re me emrin Asha, e cila dëshiron një yll dhe merr një përgjigje më të drejtpërdrejtë nga sa kishte kërkuar kur një yll problematik zbret nga qielli për t'u bashkuar me të.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.