Vlerësimi: 7.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(29 Voto)

PëRMBLEDHJE

Jim Caviezel, Mira Sorvino. Historia e pabesueshme dhe e vërtetë e një ish-agjenti të qeverisë, i cili niset drejt xhunglës Kolumbiane për një mision shumë të rrezikshëm: të shpëtojë qindra fëmijë të trafikuar.

Fotot

Tingulli i Lirisë

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.