poster

Offiziere

Offiziere (1986)

Dramë | Gjermani, East Germany
Regjia: Hans Werner

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.7/10

PëRMBLEDHJE

Major Leska who has proved himself as an excellent troop officer in a tank battalion in complicated maneuvers. He sees this as a challenge and looks forward to a new task. But then the decision falls in favor of his friend Hans He...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.