poster

Smile

Smile (2019)

Aksion, Dramë, Muzikë, Aventurë | Gjermani, Hungari
Regjia: Steffen Köhn

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.6/10

PëRMBLEDHJE

The young and lonesome 18year old Mercedes visits the legendary techno festival "Heimat" for the first time in her life. She is longingly hoping for experiences of proximity, joy and intensity. Instead, she finds herself confronte...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.