poster

The Brotherhood of Justice

The Brotherhood of Justice (1986)

Thriller, Aksion, Dramë, Krim | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.4/10

PëRMBLEDHJE

A group of high school students, led by a rich boy Derek, is sick of school violence and decides to become underground vigilantes named "Brotherhood of Justice". It starts with the idea "watching people", but things quickly get out of control. "Brotherhood of Justice" turns out another gang of violence. Derek wants to stop it but it is too late, so he takes responsibility for it and gives himself to the law.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.