PëRMBLEDHJE

A down-on-his luck beach bum asks a cute female genie to help him seduce the woman of his dreams only to realize that he might be looking in the wrong place.

Fotot

Miracle BeachMiracle BeachMiracle BeachMiracle Beach

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Beloved Love (1977)

  image
  Trajkovic family are bridge builders. Being forced to move every once in a while, the bridges are everything but pleasant thing for 17 year old Budimir, who is...
 • Erogena zona (1981)

  image
  Momcilo 'Moca' Stojisavljevic have just finished his military term, now faced with problems like finding a job and a place to live. His old girlfriend is now...
 • Burri Budalla (2002)

  image
  A young man named Owen, who can't get over his would-be fiancee and now ex-girlfriend, Chloe, who moved to Los Angeles to become a TV star, finally falls in love...
 • Ata vijnë bashkë (2014)

  image
  Paul Rudd, Amy Poehler. Parodi e komedive romantike. Pronarja e një dyqani ëmbëlsirash bie në dashuri me njeriun që është dërguar për të mbyllur biznesin e saj.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.