poster

La nave fantasma

The Sea Wolf (1993)

Aventurë, Dramë | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Writer Van Weyden has an accident with his boat and he plus one woman is saved by the boat Ghost. Everything seems to be normal, until the two find captain Wolf Larsen psychotic ...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • White Squall (1996)

  image
  A true story about a group of American teenage boys who crew a school sailing ship to gain experience, discipline, or whatever their parents feel they lack. The...
 • On Guard (1997)

  image
  The Comte de Gonzague schemes against his cousin, the Duc de Nevers, even though he is the Duke's heir and will inherit his estates. The Count has kept secret the...
 • 200 Meters (2020)

  image
  Mustafa and his wife Salwa come from two Palestinian villages that are only 200 meters apart, but separated by the wall. Their unusual living situation is...
 • Vetmia e Dhimbjes (2021)

  image
  Filmi debutues si regjisore, i ylli të 'House of Cards' Robin Wright. Një grua e pikëlluar vendos të braktisë çdo lidhje me botën dhe zhvendoset në një kasolle në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.