Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.5/10
(6 Voto)

PËRMBLEDHJE

Mads Mikkelsen. Një burrë i bllokuar në Arktik pas përplasjes së avionit, duhet të vendosë nëse të qëndrojë në sigurinë relative të kampit të improvizuar, apo të nisë një udhëtim vdekjeprurës me shpresën që të shpëtojë prej andej i gjallë.

Fotot

ArktikuArktikuArktikuArktikuArktiku

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.