poster

Eleminuesi: Rilindja

Eraser: Reborn (2022)

Thriller, Aksion, Krim, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: John Pogue

Vlerësimi: 4.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Marshalli Mason Pollard është i specializuar për të "zhdukur ekzistencen" e dëshmitarëve kyç, në çështjet me rrezikshmëri të lartë, duke inskenuar vdekjet e tyre. Në çështjen e rradhës, ai duhet të "zhdukë" gruan e një bosi krimi. Ndërsa ata nisen drejt Afrikës së Jugut, ai kupton se gjendet në kurth dhe duhet të "zhdukë" dhe veten e tij.

Fotot

Eleminuesi: RilindjaEleminuesi: RilindjaEleminuesi: RilindjaEleminuesi: Rilindja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Glorious Seven (2019)

  image
  Ex-military commander David Guerra is hired by shady millionaire Anthony Levin to rescue his wife Valentina who was kidnapped by Javier Martinez, leader of a...
 • Rogue Warfare: The Hunt (2019)

  image
  The next story of the Rogue trilogy; Under orders from the U.S. president, a team of elite soldiers go behind enemy lines to free their captive leader from...
 • The Ultimate Weapon (1998)

  image
  When mercenary "Hardball" Cutter discovers that the team he is working with is actually a group of IRA gunrunners, he decides to put a stop to their plans....
 • Black Site (2022)

  image
  A group of officers based in a labyrinthine top-secret prison must fight for their lives against Hatchet, a brilliant and infamous high-value detainee. When he...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.