Rätselraten

Unsere Farm in Irland: Rätselraten (2010)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Njeriu i shiut (1988)

  image
  Regjia: B.Levinson. Aktorët: D.Hoffman, T.Cruise. Fitues i 4 çmimeve Oskar dhe i 19 çmimeve të tjera kinematografike. Çarli do të përfitojë nga trashëgimia vetëm...
 • Zadah tela (1983)

  image
  Man due to misunderstanding and hardslife, divorce with his wife and left the city. It comes in a new environment, meeting new people and new wife. Crucified...
 • Roundabout (1966)

  image
  Every Sunday, lonely bachelor and refined judge Mladen goes to play chess with his friend, sculptor Fedji. Slowly, he engages in a love affair with Neda, Fedia's...
 • Destiny (2006)

  image
  Bekir loves Ugur, who loves Zagor, who is about to get out of jail. An already tense love triangle is thrown into turmoil on a hot summer night, when Zagor kills...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.