Klaus Wildbolz

actor

Ditëlindje: 1937

Vdiq: 2017

Aktor:

 1. ...
  Manfred Böll
 2. ...
  Peter Newton
 3. ...
  Franz Graf Artenberg
 4. ...
  Dr. Erwin Runge
 5. ...
  Max Lindemann
 6. ...
  Trifonoff
 7. ...
  Graf Markus von Brauneck
 8. ...
  Alec
 9. 9. Clara (1993), seriale
 10. ...
  Wenzel Hofer
 11. ...
  Ferdinand Hardenberg
 12. ...
  Peter O'Mally
 13. ...
  Peter O'Mally
 14. ...
  Peter O'Mally
 15. ...
  Emil Scheidegger

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.