poster

Das Schneeparadies

Das Schneeparadies (2001)

Komedi, Romancë | Gjermani
Regjia: Erwin Keusch

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.8/10

PëRMBLEDHJE

Pauline is very disappointed by her boyfriend. Fearing lonely holidays, she accepts her boss Max's invitation to celebrate white Christmas in his parents' mountain hut. It is taken for granted that she is Max's girlfriend. He enjoys the misunderstanding and asks Pauline to play along.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.